Kalnik trail i 100% trail 24.03.2019

Slika

Članovi SRK-a Baraber na utrkama su bili aktivni i subotu i nedjelju, 23. i 24. ožujka, a ni rezultati nisu izostali. Perjanice kluba Mirela Kristek i Damir Kligl i dalje metu konkurenciju pred sobom i zauzimaju postolja.

Damir je na Kalniku u istoj kategoriji, osvojio treću stepenicu postolja visoku 1270 metara, a za 2:23 sata.

Na istoj utrci nije nedostajalo Barabera u sve tri kategorije - 25, 14 i sedam kilometara. Na najduljoj stazi nazvanoj “Kamen“, nastupili su Angel Milišić-Zečević i Krešimir Valentić koji završava kao 18. od 86 muškaraca; dok je u ženskoj konkurenciji Martina Maloča bila 10. od njih 28. U srednjoj kategoriji “Potok“ Katarina Gulaš nastupila je kao jedna od 100 žena, a u muškoj konkurenciji Krunoslav Bencek koji završava osmi, te Ivan Heđi kao 25. među 124 konkurenta. Nina Koceić nastupila je u najkraćoj kategoriji “Bor“ i kao jedna od 155 žena, osvaja vrlo dobro 11. mjesto.

...

Slika

Tako se Mirela okitila medaljama dva dana za redom - trećim mjestom na Kalnik Trailu i prvim na 100% Trailu! I to oba dana na 25 kilometara, a u zbroju visine većem od 2000 metara. Na Kalniku su joj, da završi utrku, trebala 2:45 sata, a dan kasnije u Rakovom Potoku za podjednaku kilometražu, iako manju visinu – 2:37 sata.

Mireli se u nedjelju na 100% Trailu pridružio i Angel, također na 25 kilometara, te utrku završio kao 11. od 30 muškaraca u kategoriji M35.

powered by Belkatalog CMS - J. K. "Ga?o"