9 Regata Belišće - Aljmaš

SlikaPoštovani,

SRK Baraber Extreme Team 15.08.2017. godine 9 puta za redom organizira hodočašće/regatu kanuima od Belišće do Aljmaša povodom blagdana Velike Gospe. Broj osoba koji mogu sudjelovat na regati je ograničen na 25. Prijave će biti moguće na stranici kluba od 03.07.2017. i traju do 10.08.2017. godine (UKOLIKO SE PRIJE ODREĐENOG DATUMA POPUNE PRIJAVE , ISTE ZATVARAMO!!!). Kotizacija iznosi 100,00 kn, a u nju su uključeni majica (sa logom), ručak, osvježavajuće piće, najam kanua i pripadajuće opreme, prijevoz bicikala, te osiguranje HGSS-a.

*KLUB NE OSIGURAVA PRIJEVOZ OSOBA IZ ALJMAŠA*, svi koji se NE vraćaju biciklima prijevoz osiguravaju sami, povratak je isključivo sa biciklima!!!

ON-LINE PRIJAVA ZA REGATU ALJMAŠ 2017

VIŠE o regati:


Rezultati 2015
Božićni Krndija Trail  2015      
           
  REZULTATI      
           
DUGA KATEGORIJA ŽENE      
Poredak St br Ime i prezime Tim Vrijeme Zaostatak
1 024 Ana Gudaloviïć   2:24:42 0:00:00
2 016 Danijela ïćerniïć Osijek 2:43:40 0:18:58
3 032 Mirela Kristek   2:53:03 0:28:21
4 020 Vanda Zahiroviïć Baraber extreme team 3:13:06 0:48:24
5 036 Tamara Dabov   3:15:56 0:51:14
6 018 Andrijana Erdec ind 3:28:57 1:04:15
7 011 Ivana Ivandija   3:29:12 1:04:30
           
           
DUGA KATEGORIJA MUŠKI      
Poredak St br Ime i prezime Tim Vrijeme Zaostatak
1 007 Dammir Kligl   1:55:53 0:00:00
2 030 Josip Babiïć   2:03:08 0:07:15
3 029 Ivan Murat   2:03:09 0:07:16
4 003 Tomislav Radoviïć   2:22:14 0:26:21
5 005 Vedran Roïćiïć BK Maraton team 2:24:04 0:28:11
6 022 Goran Poljak   2:24:18 0:28:25
7 017 Siniša Malovïćak   2:25:45 0:29:52
8 021 Milan Šerbedïćija KPS Baraber 2:26:27 0:30:34
9 002 Siniša Jonjiïć Baraber 2:27:59 0:32:06
10 006 Ivan Banïćiïć KPS Baraber 2:28:03 0:32:10
11 023 Darko Slavulj ajkule 2:33:52 0:37:59
12 033 Roberto Bašiïć   2:34:06 0:38:13
13 027 Bonny Tokiïć   2:35:03 0:39:10
14 035 Jakov Dabov   2:42:04 0:46:11
15 031 Tomislav Bilandïćiïć   2:43:28 0:47:35
16 009 Dario Majetiïć Baraber 2:47:41 0:51:48
17 015 Davor Novakoviïć Baraber Extreme Team 2:53:17 0:57:24
18 039 Dario Berak   2:55:46 0:59:53
19 034 Franko Pecikoziïć   2:59:14 1:03:21
20 013 Tomislav Bartoloviïć PD Zanatlija Osijek 3:19:19 1:23:26
21 026 Velimir Rupïćiïć KPS Baraber 3:30:49 1:34:56
22 004 Goran ïćurïćeviïć   3:33:09 1:37:16
23 012 Vjekoslav Ivandija Ind 3:52:55 1:57:02
24 010 Vedran Taslidzic SRK ZUTI SESIR 4:22:58 2:27:05
24 038 Zvonimir Karaliïć   4:22:58 2:27:05
  037 Mario Erdec   DNF  
  028 Leonard Budek   DNF  
           
           
KRATKA KATEGORIJA ïćENE      
Poredak St br Ime i prezime Tim Vrijeme Zaostatak
1 536 Sonja Sabo PD ĐAKOVO 1:40:20 0:00:00
2 554 Barbara Horvat   1:48:14 0:07:54
3 513 Maja Laziïć   1:52:23 0:12:03
4 521 Ana Kaptalan   1:57:16 0:16:56
5 509 Marika Mariïć   1:57:34 0:17:14
6 555 Martina Maloïća   1:57:35 0:17:15
7 524 Olga Jovanoviïć Nutty as a friutcake Chicks 1:58:59 0:18:39
8 515 Ivana Djedoviïć   2:06:58 0:26:38
9 547 Neda Vrkic   3:38:27 1:58:07
10 529 Ana Bogadi outdoor run & trekk 3:38:40 1:58:20
11 546 Sara Bogadi   3:38:58 1:58:38
12 558 Mateja Vrkiïć   3:39:10 1:58:50
13 512 Gabrijela ïćorkoviïć KRIM 3:52:38 2:12:18
14 548 Dubravka Štigliïć Trek Jam 3:52:47 2:12:27
           
           
KRATKA KATEGORIJA MUŠKI      
Poredak St br Ime i prezime Tim Vrijeme Zaostatak
1 553 Krešimir ïćagar KPS Baraber 1:11:30 0:00:00
2 519 Marko Zetoviïć KPS Baraber 1:18:06 0:06:36
3 508 Mijo Benkoviïć KPS BARABER 1:18:35 0:07:05
4 503 Igor Mogoroš Tk Swibir Zagreb 1:19:18 0:07:48
5 507 Branimir Ljutak Kajak klub Belisce 1:25:40 0:14:10
6 538 Nino Vladušiïć   1:30:51 0:19:21
7 551 Juraj Crnïćan   1:34:52 0:23:22
8 510 Dario Novoseliïć KPS Baraber 1:35:45 0:24:15
9 550 Damir Lesar   1:35:52 0:24:22
10 552 Ante Peziïć   1:37:06 0:25:36
11 506 Hrvoje Barun   1:43:47 0:32:17
12 526 Antonio Dujmoviïć   1:44:01 0:32:31
13 505 Ivan Lasiïć Vinkovaïćka podruïćnica Barabera 1:44:18 0:32:48
14 534 Dragan Baliïćeviïć PD ïćAKOVO 1:47:07 0:35:37
15 540 Siniša Crnïćan BK Maraton team 1:48:37 0:37:07
16 504 Miloš ïćoviïć   1:52:18 0:40:48
17 518 Ivan Ilija individualac 1:56:58 0:45:28
18 549 Tihomir Kolembus   1:58:23 0:46:53
19 501 Robert Dorinka Sam u šumi 2:02:21 0:50:51
20 539 Neven Svalina Centurion 2:04:56 0:53:26
21 514 Tihomir Djedoviïć   2:06:45 0:55:15
22 516 Goran Jurekoviïć   2:15:01 1:03:31
23 556 Saša Škrbiïć   2:22:32 1:11:02
24 543 Ivan Priti Pritišanac Centurion 2:32:26 1:20:56
25 537 Nikola Moraïća   2:32:34 1:21:04
26 557 Josip Pritišanac   2:32:37 1:21:07
27 523 Josip ïćakovac baraber extrim 2:46:56 1:35:26
28 559 Filip Lonïćariïć   2:47:57 1:36:27
29 527 Igor Rupnik Ind 2:53:49 1:42:19
30 532 Saša Kotur   2:58:30 1:47:00
31 544 Marjan Oreškoviïć Centurion 3:00:00 1:48:30
32 525 Kristijan Šivak AK Sljeme U.P.R.I. Gelender Outdoor Run&Trek 3:52:42 2:41:12

powered by Belkatalog CMS - J. K. "Ga?o"