9 Regata Belišće - Aljmaš

SlikaPoštovani,

SRK Baraber Extreme Team 15.08.2017. godine 9 puta za redom organizira hodočašće/regatu kanuima od Belišće do AljmaÅ¡a povodom blagdana Velike Gospe. Broj osoba koji mogu sudjelovat na regati je ograničen na 25. Prijave će biti moguće na stranici kluba od 03.07.2017. i traju do 10.08.2017. godine (UKOLIKO SE PRIJE ODREĐENOG DATUMA POPUNE PRIJAVE , ISTE ZATVARAMO!!!). Kotizacija iznosi 100,00 kn, a u nju su uključeni majica (sa logom), ručak, osvježavajuće piće, najam kanua i pripadajuće opreme, prijevoz bicikala, te osiguranje HGSS-a.

*KLUB NE OSIGURAVA PRIJEVOZ OSOBA IZ ALJMAŠA*, svi koji se NE vraćaju biciklima prijevoz osiguravaju sami, povratak je isključivo sa biciklima!!!

ON-LINE PRIJAVA ZA REGATU ALJMAÅ  2017

VIÅ E o regati:


Rezultati 2014
  DUGA      
         
ST BR Ime i prezime (Ime tima) Spol Cilj Poredak
052 Danijel Fak () M 2:03:30 1
012 Krešimir Žagar (Budući Baraber) M 2:06:00 2
039 Darko Dolovski (Glasnici istine) M 2:08:00 3
009 Milan Šerbedžija (KPS Baraber) M 2:09:00 4
001 Igor Mogoroš () M 2:11:00 5
022 Vedran Rožić (Maraton team) M 2:14:00 6
008 Damir Kligl (KPS Baraber) M 2:15:00 7
053 Siniša Malovčak () M 2:16:10 8
038 Goran Draksler (Glasnici istine) M 2:17:00 9
027 Dario Majetić (TD "Žuti šešir") M 2:22:00 10
013 Zoran Andračić (KPS Baraber) M 2:22:05 11
028 Goran Poljak (Individualac) M 2:26:00 12
043 Petar Šokčić (SRD Žuti šešir) M 2:28:00 13
021 Anita Antolković (AK Maksimir) Ž 2:29:30 1 Ž   14
016 Ivan Videk (AK Sljeme) M 2:31:00 15
051 Ana Gudalović () Ž 2:31:20 2 Ž   16
007 Ivan Bančić (Udruga zdravo trčanje Osijek) M 2:32:00 17
006 Mario Erdec (Padobranac) M 2:34:00 18
014 Zlatko Vlašić (BRT) M 2:34:00 19
048 Gabrijel Damjanović (Gašo i Prijatelji) M 2:34:10 20
020 Filip Lončarić (KPS Baraber) M 2:36:00 21
026 Tomislav Radović (Budući Baraber) M 2:41:00 22
015 Tamara Markotić (BRT) Ž 2:41:05 3 Ž   23
011 Kruno Tomljanović (KPS Baraber) M 2:48:00 24
025 Darko Slavulj (Ajkule) M 2:48:10 25
035 Vanda Zahirović (HPD Zanatlija) Ž 2:53:00 26
047 Dragan Jurić (HGSS) M 2:53:10 27
032 Igor Drašković (nema ga) M 2:59:00 28
040 Tomislav Bilandžić (ndividualac) M 3:06:00 29
036 Martina Maloča (Individualac, Koprivnica) Ž 3:24:00 30
029 Ivana Djedović (Daruvar team) Ž 3:32:00 31
030 Tihomir Djedović (Daruvar team) M 3:32:00 31
044 Vjenceslav Mužević (KPS Baraber) M 3:33:00 33
041 Saša Šimek (Daruvar) M 4:30:00 34
045 Goran Jureković (-) M 4:30:00 34
042 Anto Zlatunić (KPS Baraberi) M 5:00:00 36
050 Dino Mađarić (Individua) M   DNF
034 Željko Zahirović (HPD Zanatlija) M   DNF
005 Andrijana Erdec (AK Maratonjare) Ž   DNF

 

  KRATKA      
         
ST BR Ime i prezime (Ime tima) Spol Cilj Poredak
507 Mijo Benković (Budući Baraber) M 1:20:00 1
535 Branimir Ljutak (Kajak klub BelišÄ‡e) M 1:20:20 2
551 Nino Vladušić () M 1:30:00 3
548 Duško Panjković () M 1:30:20 4
546 Marko Tomašević () M 1:31:00 5
547 Dubravka Vešligaj () Ž 1:36:00 1 Ž   6
004 Dražen Vrabac (BK NAŠICE) M 1:36:00 6
524 Marko Zetović (KPS Baraber) M 1:41:00 8
526 Josip Mlakar (Ent3r Zagreb) M 1:41:30 9
510 Darko Đakovac (KPS Baraber) M 1:42:00 10
533 Mario Pinjuh (HGSS) M 1:42:10 11
539 Ivica Marinić (Rekerativac) M 1:45:00 12
049 Damir Raich (Gašo i Prijatelji) M 1:48:00 13
501 Velimir Rupčić (KPS Baraber) M 1:49:00 14
549 Ante Pezić () M 1:49:10 15
523 Marin Roso (SJP Osijek) M 1:53:00 16
522 Marin Škondro (SJP Osijek) M 1:53:05 17
536 Petar Huis (KPS Baraber) M 1:54:00 18
511 Helena Vonić (Žabarice) Ž 1:54:05 2 Ž   19
514 Siniša Crnčan (Maraton team) M 2:01:00 20
515 Dorina Crnčan (Maraton team) Ž 2:01:00 3 Ž   20
525 Robert Dorinka (SJP Osijek) M 2:03:00 22
504 Mario Ević (Udruga Zdravo Trčanje) M 2:06:00 23
503 Marika Marić (KPS Baraber) Ž 2:16:00 24
529 Ivana Gotić (Wiser half of Nutty as a friutcake chicks) Ž 2:16:20 25
528 Olga Jovanović (Wiser half of Nutty as a friutcake chicks) Ž 2:16:30 26
010 Siniša Jonjić (Baraber ET) M 2:20:00 27
550 Neven Svalina () M 2:29:00 28
516 Matija Stankovic (Baraberi iz Narda) M 2:29:40 29
517 Josip Đakovac (Baraberi iz Narda) M 2:29:45 30
534 Boris Perković (HGSS) M 2:30:00 31
024 Dario Novoselić (KPS Baraber) M 2:53:00 32
518 Ivan Vujčić (Ivan Vujčić) M 2:55:00 33
527 Igor Rupnik (Individualac) M 3:06:00 34
555 Žarko Mandić () M 3:08:00 35
552 Emanuel Horvatiček () M 3:08:30 36
512 Evelyn Horaček (Žabarice) Ž 3:08:40 37
505 Iva Mikić (KPS Baraber) Ž 3:26:00 38
506 Lidija Deduš (BRT) Ž 3:26:10 39
544  Martina Skukan () Ž 3:28:00 40
545  Saša Škrbić () M 3:28:00 40
553 Igor Lacković () M 3:30:00 42
554 Darko Korošić () M 3:30:00 42
513 Dariana Majetić (TD "Žuti šešir") Ž 5:10:00 44
532 Ivan Baličević (HGSS) M 5:10:05 45

powered by Belkatalog CMS - J. K. "Ga?o"